استاد دانشگاه هاپکینز آمریکا از دارالشفاء امام رضا(ع) بازدید کرد و در حاشیه این بازدید از سوی موسسه درمانی آستان قدس رضوی نشان «خادمیار سلامت رضوی» به این جراح چشم اهدا شد.
 پروفسور علی اصغر خدا دوست؛ بنیان‌گذار موسسه اربیس پس از تشرف به حرم مطهر امام هشتم(ع) در موسسه درمانی آستان قدس رضوی حضور یافت و از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
وی پس از این بازدید با حضور در مطب چشم پزشکی این مجموعه تعدادی از بیماران دارای عارضه چشمی را معاینه کرد.
پرفسور خدادوست در موسسه درمانی آستان قدس رضوی راهکار هایی برای خدمت رسانی بهتر به بیماران را به دست اندرکاران این مجموعه ارائه کرد و نشان «خادمیار سلامت رضوی» را دریافت کرد.
پروفسور خدادوست یکی از چشم‌پزشکان ایرانی معروف در عرصه بین‌المللی است که در چندین بیمارستان به عمل و پژوهش در مورد مشکلات قرنیه چشم می‌پردازد. وی توسط شخصیت‌های برجسته‌ای در چشم پزشکی آمریکا به عنوان بهترین جراح پیوند قرنیه در دنیا معرفی شده است.
آرشیو تصاویر این بازدید   
در مراسم تقدیر از مراکز درمانی خیریه سلامت که از جانب دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد ، موسسه درمانی آستان قدس رضوی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت .
 در این مراسم ، لوح تقدیری از جانب معاون وزیر بهداشت جناب اقای دکتر سید محمد هادی ایازی ، به مدیر عامل محترم موسسه درمانی آستان قدس رضوی  (دارالشفاء امام ) ، اقای دکتر سید مهدی هاشمی نژاد اهدا گردید .

 این قدردانی بابت فعالیت ها و طرح های خیریه سلامت می باشد که از گذشته در دارالشفاء امام صورت میگرفته و اینک با اجرایی شدن طرح های خادمین سلامت ، راه اندازی بخش شیمی درمانی و طرح آزمایشی و پایلوت تله مدیسن (مشاوره پزشکی از راه دور - که در دهه کرامت انجام شد ) ، توسعه یافته است .

انتصاب سرپرست افتخاری طرح تله مدیسن موسسه درمانی
با ابلاغ مدیر عامل محترم موسسه درمانی ، آقای دکتر فرزین میر چراغی به عنوان ((سرپرست افتخاری طرح تله مدیسن دارالشفاء امام )) منصوب گردید.


 
پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی الیتام می بخشند و نماد برجسته و الگوی بارز چنین حکیمان دلسوز و عالمان فرزانه در تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی شیخ الرئیس  ابوعلی سینا می باشد.
بدون شک بارقه های عشق و عرفان آن فیلسوف بزرگ که مرزهای مشرق زمین را در نوردیده و نام ایران و پزشک ایرانی را بر قله های رفیع پزشکی جهان بلند آوازه ساخته در جای جای میهن اسلامی و در تمای لحظات شکوفایی خلاقیت های شما پزشکان نمایانگر شده است.

 

دیدار مدیر عامل محترم موسسه درمانی با پزشکان دارالشفاء امام
( بمناسبت روز پزشک - یکم شهریور 96 ) 

 
 

جلسه و بازدید آقای دکتر شبستری ( ریاست محترم بنیاد سلامت آستانقدس رضوی ) و همراهان ایشان از موسسه درمانی آستانقدس رضوی - یکم شهریور 96


 

بازدید آقای دکتر شبستری ( ریاست محترم بنیاد سلامت آستانقدس رضوی )  از بخش آزمایشگاه دارالشفاء امام – یکم شهریور 96


 
تاریخ : 1396/6/4 شنبه
تعداد بازديد: -

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
تعداد بازديد اين صفحه: 841