مسئولان علمی و سلامت آستان قدس رضوی طی روزهای پایانی ماه صفر از پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی حرم مطهر بازدید کردند.
به گزارش آستان نیوز، مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در خصوص این بازدید عنوان کرد: طی این بازدید تمامی پایگاه‌های دائم و موقت تشکیل شده به مناسبت این ایام، با حضور دکتر تهرانچی؛ معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی و هم‌چنین دکتر محمود شبستری؛ رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی بررسی شد.
دکتر ناصر سرگلزایی افزود: پایگاه‌های دائم و موقت فوریت‌های پزشکی آستان قدس رضوی زیر نظر مؤسسه درمانی این مجموعه با حضور پرستاران این مجموعه و نیز همراهی بی‌نظیر و افتخاری خادمیاران سلامت فعال است.
وی اضافه کرد: در این بازدید کاستی‌های تجهیزاتی و فضای فیزیکی و... این پایگاه‌ها مشخص شده و به دستور دکتر تهرانچی؛ معاون علمی و فناوری آستان قدس رضوی مقرر است تا طرح اورژانس ویژه در حرم مطهر رضوی اجرا شود.
در ادامه دکتر تهرانچی اظهار کرد: با توجه به این ایام و ازدحام فراوان زائران و مجاوران در حرم مطهر، لازم بود تا بازدیدی داشته و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.
وی از اجرای طرح اورژانس ویژه در حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: امیدواریم با اجرای این طرح ویژه فضایی را برای زائران این بارگاه منور رضوی ایجاد کنیم که اطمینان‌بخش بوده و بر نقاط قوت این پایگاه‌ها را بیفزاییم.
دکتر شبستری نیز در حاشیه این بازدید عنوان کرد: این پایگاه‌ها نیاز به ترمیم و تقویت جدی داشته و خدمات فراوانی که در این مراکز در حال ارائه است جای قدردانی فراوان دارد.
وی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای دستورات و برنامه‌های مد نظر تولیت آستان قدس رضوی در زمینه تأمین سلامت زائران بتوانیم فضای امنی را از این جهت برای زائران ایجاد کنیم.

 
تاریخ : 1396/8/27 شنبه
تعداد بازديد: -

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
تعداد بازديد اين صفحه: 524